content top

Алдрын танхим

Инженер, техникийн төгсөгчид.
№ Анги удирдсан багш Төгссөн бүлэг Овог нэр Ажил эрхлэлт
1 Отгонсүрэн 8а Ганбаатар Сансар КТВ-д инженер
2 Цэрэнчимэд 10в Г.Нямжав Ц Холбоо компаний инженер
3 Цэрэнчимэд 10в Ч.Сайнжаргал ТХЯ-д жолооч
4 Д.Сарантуяа 10е Ч.Авирмэд Агрономич
5 Л.Өлзийчимэг 10г Э.Баярсайхан Гар утас засварчин
6 Цээлээ 10б Х.Атартунгалаг МҮОНТ-д техникийн инженер
7 Цээлээ 10б М.Ганбаатар Барилгын инженер
8 Цээлээ 10б Д.Энхтуяа БГД-1 хороо,ОСК-т инженер
9 Б.Даринчулуун 10д Б.Баттүвшин 4-р ЦС-д инженер
10 Б.Даринчулуун 10д А.Эрдэнэбилэг Бодь электронник ХХК инженер
11 Чагцалдулам 10а Мягмарсүрэн АПУ-д инженер
12 Чагцалдулам 10а Б.Батжаргал Нисэх-д инженер
13 Отгонсүрэн 10г Д.Сэлэнгэ ДЦС-3 тооцооны техникч
14 Отгонсүрэн 10г Б.Баасанжаргал Автобус 2 ХХК Ерөнхий инженер

Үйлдвэр худалдаа бизнесийн ажилчин төгсөгчид
№ Анги удирдсан багш Төгссөн бүлэг Овог нэр Ажил эрхлэлт
1 Отгонсүрэн 8а Энхбат Газарын-Од ХХК-н захирал
2 Отгонсүрэн 8а Эрдэнэхүү Говь компанид эдийн засагч
3 Цэрэнчимэд 10в Ч.Аюурзана НЦГ,Хүүхдийн халамж үйлчилгээ
4 Цэрэнчимэд 10в Д.Энхжаргал Уул уурхайн компани
5 Д.Гантогтох 10б Д.Нямсүрэн Хувиараа
6 Д.Гантогтох 10б Я.Соёлэрдэнэ СХД нийгмийн даатгал
7 Д.Гантогтох 10б Н.Жүгдэрнамжил Номин холдинг
8
9

Эмч, эмнэлэгийн төгсөгчид
№ Анги удирдсан багш Төгссөн бүлэг Овог нэр Ажил эрхлэлт
1 Отгонсүрэн 8а Ичинхорлоо ТЗ-эмнэлэгт эмч
2 Балдан 10а Отгонтөгс Эмч
3 Ганжий 10б Уранцэцэг Сэтгэшгүй эмнэлэгийн эмч
4 Ганжий 10б Ц.Сарантуяа Нэгдсэн 1-р килиникийн эмч
5 Цээлээ 10б М.Бадамханд Дарханд эмч
6 Цээлээ 10б С.Цэеэрэгзэн Дарханд эмч
7 Цээлээ 10б М.Чимгээ СБД ЭМН-д Их эмч
8 Цээлээ 10б Ч.Соёлмаа СБД ЭМН-д эмийн сангийн эрхлэгч
9 Б.Даринчулуун 10д Б.Отгонбилэг Монос группын менежер
10 Б.Даринчулуун 10д А.Энхтуяа Клиникийн 3-р эмнэлэгийн эмч
11 Л.Өлзийчимэг 10б Г.Одгэрэл Эмч
12 Цээлээ 10б А.Шийрэвнямба 1-р эмнэлэгт эмч
13 Чагцалдулам 10а Д.Лхагвасүрэн Хувийн эмнэлэгт эмч
14 Чагцалдулам 10а Мөнх-Үндэс ГССЗК-т сувилагч
15 Намжилмаа Д.Нямсүрэн Эмч
16 Намжилмаа Л.Сайнжаргал ГД-ГМТ-д эмч

Соёл урлаг боловсролын ажилтан төгсөгчид
№ Анги удирдсан багш Төгссөн бүлэг Овог нэр Ажил эрхлэлт
1 Мягмаржав 8г Дамдин 78-р сургуульд БТ багш
2 Гантогтох 10б Ж.Даваасүрэн 113-р сур Нийгмийн ажилтан
3 Гантогтох 10б Ш.Даваахүү ШУТИС багш
4 Гантогтох 10б Б.Доржмаа Багануур боловсролын хэлтэс
5 Д.Сарантуяа 10е Цэрэннадмид БГД 47-р сургуульд багш
6 Ганжий 10б Я.Болормаа ШУТИС багш
7 Д.Лхаахүү 10д Ө.Мөнхэрдэнэ Жүжигчин
8 Ш.Оюунчимэг 10а Б.Батчимэг Боловсрол Дс-д багш
9 Ш.Оюунчимэг 10а С.Даваадулам Тэнгэр Дс-д Багш
10 Б.Даринчулуун 10д Ч.Баярсайхан Мандах ДС-д багш
11 Б.Даринчулуун 10д Б.Ганбаяр ГовьАлтайд багш
12 Б.Даринчулуун 10б Г.Гансүх Universe сургалтын төвд багш
13 Чагцалдулам 10а Ц.Энхтуяа ХААИС-д багш
14 Л.Өлзийчимэг 10б Д.Баасанжаргал ХҮДС-д багш
15 Л.Өлзийчимэг 10б М.Батэрдэнэ СЭЗДС-д сургалтын албанд
16 Ц.Чагцалдулам 10а А.Бадралдүүрэн ШУТИС Багш
17 Ц.Чагцалдулам 10а Ганчимэг 54-р сургуульд багш
18 Намжилмаа 10а Х.Батболд ЧД-н боловсролын хэлтэсийн дарга
19

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Leave a comment